Zebranie w grupie młodszej
W dniu 16.06.2026 r.(wtorek) odbędzie się zebranie podsumowujące prace w grupie młodszej od godziny
16.00-18.00. Zebranie jest dla osób chętnych po wcześniejszym zapisaniu się na listę oraz konkretną
godzinę. Zapisy będą się odbywać od 01.06(poniedziałek) do 15.06(poniedziałek), tabelka dostępna na Sali
maluszków. W dzień zebrania prosiłabym również odebrać dzieci ze starszej oraz młodszej grupy do
godziny 16.00

